آلیاکسین

ALIAXIN چیست؟

این یک اسید هیالورونیک فوق‌العاده خالص (HA) است که توسط IBSA با درصد کم اتصال متقابل تولید شده است. درجه خلوص بالایی دارد و از طریق فرآیند تخمیر زیستی سویه های استرپتوکوکوس زئواپیدمیکوس به ثبت رسیده است.
 
Aliaxin در سراسر جهان به عنوان یک HA با کیفیت بالا از نظر خلوص و ایمنی در نظر گرفته می شود. فرآیند اتصال عرضی آلیاکسین به ژلی با درصد پیوند عرضی کم (<10٪) و سطح بسیار پایین باقیمانده BDDE (<0.1 ppm) منجر می شود. همه اینها به دلیل ویژگی های ویسکوالاستیک عالی، محصول نهایی را ایمن تر و آسان تر می کند. خاصیت ارتجاعی بالا و ویسکوزیته پایین ژل آلیاکسین باعث می شود محصولی با قابلیت ادغام موثرتر، کاهش ضربه و تغییرات ساختاری به بافت ها در مقایسه با سایر پرکننده ها انجام شود.

فناوری نوآورانه
برای یکپارچگی بهتر بافت

ترکیب اسیدهای هیالورونیک با وزن‌های مولکولی مختلف باعث افزایش و تثبیت تشکیل پیوندهای کووالانسی در طول فرآیند پیوند متقابل می‌شود و فرآیندهای بیولوژیکی و مکانیکی مختلف را در پوست ارتقا می‌دهد.
 

آلیاکسین چگونه کار می کند؟

عمل Hydrolift بیانی از عملکرد هم افزایی است که از استفاده از اسید هیالورونیک انتخابی، با وزن‌های مولکولی مختلف، تولید شده با فناوری ثبت اختراع IBSA به دست می‌آید.

این ترکیب شرایط بهینه ای را برای جلوگیری و مبارزه با روند پیری ایجاد می کند.

اثر طبیعی و طولانی مدت

خط تولید Aliaxin® دارای مقاومت ثابت شده در برابر هیالورونیداز است، قوی تر از ژل های دو فازی و قابل مقایسه با سایر ژل های تک فاز علیرغم درصد کم اتصال عرضی، بنابراین مدت زمان آن مشابه است.
 

محصولات آلیاکسین

ارائه های مختلف ALIAXIN راه حل هایی را برای تمام نشانه های صورت ارائه می کند

ایمپلنت زیر جلدی برای بازیابی کمبود حجم جزئی، اصلاح عدم تقارن و عیوب بینی و به دست آوردن کانتور فک پایین مشخص تر.
برای درمان شایع ترین عیوب صورت، ارائه یک عمل اصلاحی برای چین و چروک ها و برجسته ترین چین ها مانند چین های بینی، چین های بینی، حلقه های تیره و گلابلا توصیه می شود.
به لطف عمل مضاعف لیفتینگ و آبرسانی، تعادل هماهنگ و یکنواخت صورت را بازیابی می کند. برای مناطق بزرگ و همچنین برای تعریف کانتور صورت نشان داده شده است.

قبل / بعد