آلجنس

Algeness چیست؟

آلجنس از نوعی پلی ساکارید (مولکول چند قندی) به نام ژل آگاروس تشکیل شده است که به همراه درصدهای مختلفی از هیالورونیک اسید طبیعی یا غیر کراس لینک بدون استفاده از هیچ نوع ماده شیمیایی ساخته می شود.

برای اولین بار در صنعت زیبایی، یک محصول تزریقی بدون به کار بردن هیچ نوع ماده شیمیایی در ساختار خود (100% ماده موثر طبیعی)، سازگار با بدن و تجزیه ناپذیر جهت حجم دهی و شکل دهی به بدن در دسترس قرار گرفت.

 

با فیلر آلجنس که 100% طبیعی، سازگار و تجزیه ناپذیر در بدن انسان می باشد، نتایج و حجم دهی پس از تزریق بدون التهاب شدید همان گونه که بلافاصله پس از تزریق مشاهده می گردد باقی می ماند.

ایمپلنت تزریقی آلجنس راه حل حرفه ای برای شکل دهی وفرم دهی به ناحیه میانی صورت می باشد.

کاهش حجم صورت مخصوصاً در ناحیه گونه و فرورفتگی های بیش از حد در این ناحیه که غالباً در اثر تحلیل بافت چربی زیر پوست و افزایش سن ایجاد می شود نمای کلی صورت را پیرتر نشان می دهدو نیاز به اصلاح و فرم دهی پیدا می کند.

تزریق آلجنس در زیر لایه های زیرین پوست و روی استخوان این حجم از دست رفته را جبران کرده و ظاهر پوست شمای جوانتری به خود می گیرد.ناحیه پایین صورت( چانه، زاویه فک و خط فک)

مهمترین افراد برای تزریق آلجنس افرادی می باشند که پوست آن ها از کیفیت قابل قبولی برخوردار است اما حجم مناسبی در ناحیه گونه ، چانه و زاویه فک ندارند.

همچنین صورت های گرد و توپر که حجم زیادی از چربی در زیر پوستشان دارند را به راحتی می توان با آلجنس زاویه دار و کانتور کرد، چرا که آلجنس جذب آب و تورم نداشته و صرفاً باعث بهبود کانتورینگ و زاویه سازی صورت می گردد.

کانتورینگ با آلجنس

آلجنس به عنوان یک ایمپلنت 100% طبیعی با ساختار پلی ساکاریدی دارای خاصیت جذب آب می باشد که اصطلاحاً به آن هیدروکلوئید گفته می شود. به این ترتیب که این جذب آب در داخل ساختار مولکولی آن باقی می ماند و به افزایش قوام آگار کمک می کند.

به دنبال تزریق آلجنس بر روی استخوان (گونه، چانه و زاویه فک) علاوه بر ایجاد نتایج طبیعی تر بدون التهاب و جذب آب ، ناحیه تزریق قوام وفرم بهتری ایجاد می نماید.

ماندگاری آلجنس به طور کلی تا 12 ماه ارزیابی شده است که این موضوع به میزان تزریق، عمق تزریق و عواملی چون سبک زندگی افراد بستگی دارد.

آلجنس 100% ارگانیک و طبیعی است و فرمولاسیون آن کاملاً با بدن سازگار بوده و به راحتی در بدن بوسیله مکانیسم های طبیعی بدن تجزیه می گردد.

محصولات آلجنس

ارائه های مختلف Algeness راه حل هایی را برای تمام نشانه های صورت ارائه می کند

ALGENESS® LD

1% PURIFIED AGAROSE GEL
Low Density

ALGENESS® HD

1,5% PURIFIED AGAROSE GEL
Medium Density

ALGENESS® VL

2,5% PURIFIED AGAROSE GEL
Medium-High Density

ALGENESS® DF

3,5% PURIFIED AGAROSE GEL
High Density

قبل / بعد