ایج جت

لیفت و جوانسازی پوست با دستگاه ایج جت

با گذشت زمان و سپری شدن عمر، به مرور پوست انسان رفته رفته رو به زوال و چین و چروک می رود و قوام و زیبایی خود را بر اثر گذر زمان از دست می دهد.
این بدان معنا است که انسان ها همیشه به دنبال راه و روشی می گردند که بتوانند تا حدود زیادی زیبایی و افتادگی پوست از دست رفته خود را بازگردانند.

نحوه کارکرد و عملکرد دستگاه Age Jet (ایج جت)

دستگاه Age Jet (ایج جت) با استفاده از گاز نیتروژن که با ترکیب الکترومغناطیس، تبدیل به نتیروژن پلاسما که یک گاز یونیزه هست، می گردد.

پلاسمای تولید شده در هندپیس های این دستگاه و ترکیب آن با گاز نیتروژن و ماکروویو که از طریق شات های پی در پی در میلی ثانیه در نقطه مورد نظر در پوست بدن ارسال می شود، باعث ایجاد گرمای کنترل شده می شود و در نتیجه جوانسازی پوست اتفاق می افتد.

این حرکت باعث تحریک سلول های پوست بدن شده و گردش خون زیادی را سبب می شود و در ادامه منجر به کلاژن سازی مناسب در زیر پوست و لیفت و کشیدگی پوست می گردد.

در ادامه، پوست رفته رفته از حالت افتادگی و چروکیدگی، خارج شده و لیفت و جوانسازی پوست اتفاق می افتد. در این حالت می توان بعد از حداقل دو تا سه جلسه استفاده از این روش، با این دستگاه به جوانسازی پوست دست یافت.

جوانسازی پلاسما AgeJET چیست؟

دستگاه AgeJET گاز نیتروژن را به انرژی تبدیل می کند که با استفاده از هندپیس و از طریق فرکانس رادیویی کنترل شده بالا و با حرارت دادن به بافت درم باعث تحریک رشد الاستین و کلاژن شده و همچنین باعث حذف کلاژن آسیب دیده می شود.

AgeJET پیشرفت های قابل توجهی را نسبت به تکنولوزی قدیمی تر بازسازی پوست ارائه می دهد. در مقایسه با تکنولوژی قدیمی تر ارائه می دهد. در گذشته این درمان ها اغلب باعث عوارض جانبی ناخواسته مانند
تغییر در بافت پوست، رنگدانه، سفید شدن پوست و حتی زخم می شد. بازسازی پوست با استفاده از PlasmaResurfacing نتایجی را ممکن می سازد که برای ساختار پوست قابل پیش بینی تر و ایمن تر هستند.

پلاسما باعث جوانسازی کل ساختار پوست شما می شود. سایر فناوری‌ها بخش‌های خاصی از پوست شما را به عنوان وسیله‌ای برای محافظت از بافت در برابر آسیب یا به این دلیل که برای درمان آسیب‌های خاص پوست یا نگرانی‌های مربوط به پیری طراحی شده‌اند، هدف قرار می‌دهند. از آنجایی که PlasmaResurfacing تمام پوست شما را درمان می کند، چین و چروک ها، شلی پوست اسکارها، رنگدانه ها و موارد دیگر را می توان به طور همزمان با این دستگاه درمان کرد. AgeJET هرگز به سطح پوست آسیب نمی رساند. لیزر و سایر درمان‌ها با از بین بردن یا تبخیر سطح پوست برای بهبود سطح پوست عمل می‌کنند. به عنوان مثال، لیزرهای CO2 می توانند عوارض و خرابی قابل توجهی داشته باشند. در مقابل، این شکل منحصر به فرد انرژی باعث می شود بر روی نواحی درمان بدون آسیب به لایه ی اپیدرم تا  با استفاده از گرمای سریع کنترل شده باعث تحریک بازسازی کلاژن و بازیابی خاصیت ارتجاعی پوست میشود
فرآیند بازسازی پوست AgeJET بدون ایجاد زخم باز دارای مزایای سه برابری است:
با گذشت زمان دارای طول درمان کمتر می باشد. بافت درمان شده عمقی پوست به طور کامل در طول فرآیند فیزیولوژیکی بازسازی میشود.
پوست تخریب نشده به معنای شانس کمتر عفونت و تجربه کلی ایمن تر و کم استرس تر است.
AgeJET مورد تایید FDA است. در سرتاسر جهان، بیش از 50000 مورد از این نوع درمان پوستی در مدت ده سال انجام شده است و بیش از 30 مطالعه بالینی مستقل هیئت بازبینی نهادی تکمیل شده است

سوالات متداول درباره ایج جت

لیفت و جوانسازی پوست با دستگاه Age Jet (ایج جت) از طریق ارسال گرمای کنترل شده و ارسال حرارت غیر وابسته اعمال می شود.

در نتیجه با استفاده از این روش آسیب حرارتی خیلی کمی به پوست می رسد و به صورت غیر تهاجمی منجر به لیفت و جوانسازی پوست می گردد.

این دستگاه یکی از بهترین دستگاه های جوانسازی شناخته شده ای است که توانسته است مجوز استاندارد بین المللی و محوز سازمان غذا و داروی آمریکا را بگیرد.

میزان ماندگاری لیفت و جوانسازی پوست با دستگاه Age Jet (ایج جت) حداقل تا دو سال تضمین شده است. البته این روند ماندگاری با توجه به رفتارهای هر فرد بستگی دارد و می تواند بیشتر و یا کمتر شود.

خیلی از اشخاص، رفتارهای بی مهابانه دارند و در معرض نور شدید و مستقیم  آفتاب قرار می گیرند و این رفتارها می تواند در کاهش و کم اثر شدن زمان ماندگاری لیفت پوست و جوانسازی تاثیر مستقیم بگذارد.

در برخی از موارد نیز می توان به حفاظت از پوست با استفاده از کرم های ضد آفتاب و یا مرطوب کننده که محافظت کننده و نگه دارنده  خوبی در برابر عوامل طبیعی مثل آفتاب سوختگی ها می باشد. ماندگاری جوانی پوست برای مدت زمان زیاد با رعایت این نکات و روش ها ما را می تواند امیدوار کند.

از مهمترین و بی بدیل ترین ویژگی های لیفت و جوانسازی پوست با دستگاه Age Jet ، می توان به مجهز بودن این دستگاه به کلدینگ هوای سرد دانست. این ویژگی می تواند از درد و سوزش هنگام استفاده از این دستگاه بکاهد و زیباجو کمترین سوزش را احساس کند.

برای قسمت های حساس و نازک پوست که از دیگر دستگاه های لیزر به علت داشتن خطرات احتمالی، نمی توان استفاده کرد، این دستگاه انتخاب مناسبی برای این نقاط از بدن می باشد.

استفاده از این دستگاه که با پالس های متمرکز شده و پایدار به همراه شات های کنترل شده همراه است، می تواند از دیگر ویژگی های منحصر به فردی باشد که این دستگاه از بقیه دستگاه های هم خانواده، خود را متمایز کرده است.

درمان های AgeJET ممکن است بر روی صورت، ناحیه فوقانی و پایین چشم، سینه، گردن، دست ها و بدن انجام شود.

 • چین و چروک و خطوط ریز و عمیق
 • افتادگی و شلی پوست
 • تغییر رنگ و هیپرپیگمانتاسیون پوست
 • لکه های پیری
 • رنگ پوست و بافت ضعیف
 • از دست دادن خاصیت ارتجاعی پوست که به الاستوز معروف است
 • آکنه فعال
 • پیشگیری از آکنه و کاهش باکتری
 • ضایعات خوش خیم رنگدانه
 • کراتوز اکتینیک و کراتوز سبورئیک
 • الاستوز خورشیدی
 • آنژیوم گیلاس، گزانتوما، گزانتلاسما، لنتیگو خورشیدی و خال های خوش خیم
 • خطوط پنجه کلاغی
 • کک و مک
 • ترک های پوستی
 • جای زخم، از جمله سزارین، پروتز سینه، و آکنه
 • چین اینگوینال
 • احیای خارجی واژن

برای بحث در مورد سطح انرژی و تعداد درمان هایی که به بهترین وجه با اهداف شما مطابقت دارند، یک مشاوره مورد نیاز است.در طول دو هفته قبل از قرار ملاقات، از برنزه شدن و قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید. به مدت هفت روز قبل از قرار ملاقات، از لایه بردارها یا ترتینوئین های موضعی مانند رتینول در ناحیه درمان استفاده نکنید. پوست خود را به شدت مرطوب کنید.برای قرار خود لطفا آرایش نکنید. مردان باید اصلاح کنند. پوست خود را مرطوب کنید. یک کیف برای لنزهای تماسی خود به خاطر بسپارید یا به جای آن از عینک خود استفاده کنید. برای محافظت از پوست لطیف خود در راه خانه، کلاه و عینک آفتابی همراه داشته باشید.

45 تا 60 دقیقه به طور کلی برای درمان کل صورت مورد نیاز است. درمان ممکن است برای نواحی کوچکتر از پنج تا ده دقیقه کوتاه باشد. زمان درمان ممکن است متفاوت باشد، با این حال، بسته به کاربرد فردی، ضخامت پوست و حساسیت بیمار. 30 تا 40 دقیقه قبل از درمان، یک کرم بی حس کننده موضعی دریافت خواهید کرد. برای درمان های با انرژی بالاتر، ممکن است از یک بی حس کننده موضعی تزریقی استفاده شود. یک ژل برای محافظت از خط مو و ابروهای شما اعمال می شود. ممکن است صداهای عجیبی بشنوید! اگر این کار ناراحت کننده است، ما می توانیم گوش گیر را برای شما تهیه کنیم.

شما مطب را با پوست صورتی یا قرمز، محافظت شده توسط لایه ای از ژل ترک خواهید کرد. بسته به قدرت درمان، و اینکه پوست شما قبلاً تا چه حد آماده شده است، خواص درمان متفاوت خواهد بود. ممکن است یک “اثر برنزی” را مشاهده کنید که در عرض چند روز ناپدید می شود. معمولاً طول درمان برای بیمار چهار تا ده روز می باشد.پوست شما پس از درمان نفوذپذیرتر خواهد بود، و این امکان را برای افزایش اثربخشی مراقبت موضعی از پوست فراهم می‌کند که می‌تواند در حین انجام پیشرفت‌های فیزیولوژیکی از درمان، بهبودی را تسریع بخشد.با ژل پوست خود را مرطوب نگه دارید. به شما گفته خواهد شد که چه زمانی می توانید اصلاح و ورزش را شروع کنید. اگرچه که هیچ زخم بازی وجود ندارد، اما پوست ممکن است تا چند روز پس از درمان به طور قابل توجهی پوسته پوسته شود.

بلافاصله، پوست سفت تری را در ناحیه تحت درمان خواهید دید. طی چند هفته تا ماه، با پیشرفت اثرات بازسازی، سطوح جدید پوست ظاهر می شود.

برنامه درمانی شما بر اساس اهداف، سطح انرژی راحت، نواحی تحت درمان و وضعیت پوست شما قبل از درمان، در طول مشاوره تعیین می شود. به طور کلی، یک تا شش درمان توصیه می شود.