برگزاری ورکشاپ IBSA در استانبول

برگزاری ورکشاپ IBSA استانبول

برگزاری ورکشاپ IBSA در استانبول

خرداد ماه 1403 ورکشاپ علمی و عملی IBSA به میزبانی شرکت پاییزان تجارت مهر در شهر استانبول برگزار شد. این ورکشاپ توسط دکتر Domenico Romano از کمپانی IBSA به عنوان مدرس هدایت شد و حضور برترین پزشکان حوزه زیبایی اعتبار آن را دو چندان کرد. در این ورکشاپ مباحثی از قبیل جدیدترین متد تزریق پیشانی و شقیقه و تکنیک تزریق e-BAP ارائه شد.

در ورکشاپ IBSA استانبول چه گذشت؟

جدیدترین ورکشاپ IBSA در تاریخ 13 و 14 خرداد ماه 1403 (2 و 3 ژوئن) در استانبول برگزار شد. در این ورکشاپ تازه‌ترین روش‌های تزریق پیشانی و شقیقه در دو روز مجزا ارائه شد. روز اول، روش‌های نوین تزریق با استفاده از ژل آلیاکسین، یکی از بهترین محصولات کمپانی سوئیسی- ایتالیایی IBSA ارائه شد و در انتها برای آموزش بهتر و دقیق‌تر شرکت کنندگان، تزریق بر روی مدل زنده انجام شد.

برگزاری ورکشاپ IBSA در استانبول
برگزاری ورکشاپ IBSA در استانبول

روز دوم به محبوب‌ترین و معروف‌ترین محصول کمپانی IBSA  یعنی ژل جوانساز پروفایلو اختصاص داشت. امروزه با توجه به محبوبیت روزافزون پروفایلو در جهان و ایران، بسیاری از افراد از پزشکان درخواست دارند تا برای جوانسازی، پروفایلو تزریق کنند. بنابراین آموزش جدیدترین روش‌های تزریق پروفایلو اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده است. خوشبختانه در این مسترکلاس تکنیک تزریق e-BAP به عنوان موثرترین روش تزریق پروفایلو برای جوانسازی صورت به خصوص در ناحیه پیشانی و شقیقه ارائه شد و پزشکان حاضر در جلسه، که از بهترین پزشکان حوزه زیبایی کشور هستند، به خوبی با این روش آشنا شدند.

برگزاری ورکشاپ پروفایلو در استانبول
برگزاری ورکشاپ پروفایلو در استانبول

در پایان ورکشاپ تزریق پروفایلو نیز بر روی مدل زنده انجام شد و به سوالات شرکت کنندگان پاسخ داده شد. همچنین به پزشکان شرکت‌کننده، گواهینامه معتبر از طرف کمپانی IBSA تعلق گرفت.

سایر رویداد ها

برگزاری ورکشاپ IBSA استانبول
برگزاری ورکشاپ IBSA در استانبول
برگزاری ورکشاپ IBSA در استانبول خرداد ماه 1403 ورکشاپ...
ورکشاپ کیش پاییزان تجارت مهر
برگزاری اولین دوره ورکشاپ Rejuvenation Summit
برگزاری ورکشاپ Rejuvenation Summit ورکشاپ Rejuvenation...
Rayzan-shakhes-01
شانزدهمین کنگره تازه‌ ها در بیماری‌ های پوست
شانزدهمین کنگره تازه‌ ها در بیماری‌ های پوست برگزار...