درباره ما

About us

پخش ویدیو

درباره پاییزان تجارت مهر

شرکت پاییزان تجارت مهر با هدف ارائه‌ی به‌روز‌‌ترین نوآوری‌‌ها و باکیفیت‌ترین محصولات، جهت ارتقاء صنعت زیبایی به خصوص Regenerative medicine، در سال ۱۳۹۳ تاسیس گردید.

این شرکت نماینده انحصاری واردات و توزیع چندین کمپانی بزرگ اروپایی می‌باشد که هرکدام از آن‌ها در رده‌بندی بازارهای جهانی از جمله کمپانی‌های شناخته شده و مطرح می‌باشند و هر کدام به نوبه خود هدف خاصی را در جهت زیبایی و جوانسازی دنبال می‌کنند.

آکادمی شرکت پاییزان تجارت مهر متشکل از اساتید و پزشکان برجسته پوست، مو و زیبایی است که همگام با عرضه و پخش محصولات، در بزرگ‌ترین کنگره‌های تخصصی پوست و زیبایی به صورت فعال با برگزاری کارگاه‌های آموزشی و سخنرانی‌های مختلف، جدیدترین و به روزترین روش‌ها و مقاله‌های علمی را به پزشکان فعال در این زمینه ارائه می‌نمایند. این ساختار علمی یکی از نقاط قوت کمپانی پاییزان تجارت مهر بوده و توانسته تکنولوژی‌های جدید را به زبان علمی و به‌روز در اختیار جامعه‌ی پزشکی قرار دهد تا استفاده از محصولات عرضه شده توسط این شرکت بهترین نتایج را برای مصرف کنندگان به دنبال داشته باشد.

 

Dermaregen

شرکت پاییزان تجارت مهر در سال ۱۴۰۱، محصولات مراقبت از پوست خود را تحت نام تجاری «درماریجن» به بازار عرضه کرد.

محصولات مراقبت از پوست درماریجن در رده محصولات کلینیکال (clinical) و کازمسیوتیکال (cosmeceutical) قرار دارد و  ﻋﻼوه ﺑــﺮ اﯾﻔــﺎی ﻧﻘــﺶ در ﺑﻬﺒــﻮد ﮐﯿﻔﯿﺖ ﭘﻮﺳــﺖ، ﺑﺎﻋﺚ ارﺗﻘﺎ ﻧﺘﺎﯾﺞ درﻣﺎن‌ﻫﺎ و ﭘﺮوﺳــﯿﺠﺮﻫﺎی ﺗﺨﺼﺼﯽ زیبایی و درمانی ﻧﯿﺰ می‌شود.

 

IBSA Derma

یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های شرکت پاییزان تجارت مهر، واردات و توزیع محصولات IBSA سوئیس، یکی از بزرگترین کمپانی‌های داروسازی و تولیدکننده هیالورونیک است که محصولات موجود در ایران آن شامل لاین Profhilo  و لاین Aliaxin می‌باشد. در ادامه با IBSA بیشتر آشنا شوید.

IBSA (Institut Biochimique SA) یک شرکت داروسازی چند ملیتی است که در سال 1945 توسط گروهی از زیست شناسان سوئیسی در لوگانو تأسیس شد. امروزه محصولات IBSA در بیش از 90 کشور، در 5 قاره و از طریق 18 شرکت تابعه، توزیع می‌شود.

این شرکت اروپایی، با بالغ بر ۲۲۰۰ کارمند در سراسر جهان و طیف وسیعی از محصولات، ۱۰ حوزه‌ی درمانی مختلف را پوشش می‌دهد. همچنین IBSA صاحب امتیاز 90 گروه از پتنت‌های تایید شده است که این اعداد بیانگر شایستگی و جایگاه برجسته این شرکت در حوزه دارو و درمان است.


IBSA  فلسفه خود را بر چهار رکن استوار کرده است: انسان، نوآوری، کیفیت و مسئولیت.
ارکان ایبزا

Algeness

این محصول ساخت شرکت AAT آمریکا می‌باشد که محصول آن به عنوان یک ایمپلنت تزریقی غیر هیالورونیک اسیدی مطرح می‌باشد. این محصولات با نام تجاری Algeness حاصل یک دهه تحقیقات علمی و بالینی برای یافتن طبیعی‌ترین و زیست‌سازگارترین (biocompatible) ماده به عنوان ایمپلنت تزریقی است و وظیفه آن پرکردن چین و چروک‌های پوستی و جبران کاهش حجم در بافت‌های نرم پوست می‌باشد. شرکت پاییزان تجارت مهر از سال ۱۳۹۶ تا کنون، به عنوان نماینده انحصاری واردات و توزیع  Algeness در ایران فعالیت داشته است.