شکل دهی دوباره پوست همانگونه که طبیعت در نظر گرفته است

کمپلکس های ترکیبی مشترک پایدار از هیالورونیک اسید Stabilized Cooperative Hybrid Complexes با وزن ملکولی سنگین H-HA و سبک L-HA

محتویات محصول:

اسید هیالورونیک شرکت ایبسا از نوع فوق العاده خالص می باشد تولید شده با حق انحصاری توسط پروسهُ تخمیر باکتریایی ، از استرپتوکوک زوواپیدمیکوس، که در سطح رتبه بندی جهانی از بالاترین کیفیت برخوردار می باشد .

پروفایلو اولین هیالورونیک اسید تثبیت شده است که بدون استفاده از عوامل شیمیایی BDDE در پروسه پیوندهای شیمیایی Cross-Linking بدست می آید. (BDDE free) که مطابق با استانداردهای سازمان غذا و داروی آمریکا BDDE<2 ppm ) FDA ) می باشد.

پروفایلو بهبود چشمگیری درکیفیت و درمان بافت پوست ایجاد می کند، مخصوصاً در مناطق پرچالشی از پوست بعنوان مکمل درمان های زیبایی و عمل های پوستی عمل می کند.(برای مثال این محصول قابلیت ادغام عالی با بافت چربی برای تزریق در نواحی مختلف را دارد.)

این یک محصول ایمن، موثر و یک پیشرفت واقعی و چشمگیری در عرصه پزشکی مبارزه با روند پیری به حساب می آید.

پروفایلو در کمپانی داروسازی IBSA واقع در کشور ایتالیا که دارنده نشان FDA سازمان غذا و داروی آمریکا می باشد تولید می شود و نه تنها برای پر کردن خطوط و چین و چروکهای صورت بلکه برای درمان (بازسازی مجدد ) و ترمیم افتادگی پوست (BioRemodeling Skin Laxity) بکار می رود.

/uploaded/images/پروفایلو