برند آلیاکسین دارای یک تکنولوژی منحصر به فرد است که مبتکر آن کمپانی IBSA Institute Biochemique SA می باشد که در آن دو مولکول با وزن مولکولی سنگین و سبک هیالورونیک اسید با هم ادغام شده اند. این تکنولوژی این اجازه را می دهد که محصولی با دو ترکیب با وزن مولکولی متفاوت (وزن ملکولی سنگین H-HA و سبک L-HA ) در قالب یک محصول واحد در دسترس قرار گیرد. این ویژگی منحصر به فرد که شامل ترکیب 2 مولکول اسید هیالورونیک با وزن های ملکولی سنگین و سبک می شود باعث بهبود چشم گیر ظاهر پوست می شود و این امر از طریق افزایش آبرسانی عمیق پوست ، افزایش قابلیت کشسانی پوست و بهبود آبرسانی ترانس اپیدرمال محقق می گردد.

 

فعالیت HydroLift®

فیلرهای Aliaxin به خوبی از مشخصه های هیالورونیک اسید بهره برده و نه تنها عمل Lifting را از طریق پرکردن بلکه از طریق آبرسانی به بافت (عمدتا جذب آب) و تحریک بافت جهت فراخوانی فاکتورهای مختلف تولید کلاژن و الاستین نیز انجام می دهد.  

عملکرد بیولوژیکی اسید هیالورونیک با وزن ملکولی سبک (HA-L): القاء عملکرد تغذیه و آبرسانی سلولی عمیق

عملکرد مکانیکی اسید هیالورونیک با وزن ملکولی سنگین (HA-H): ایفای نقشی اساسی در حفظ ساختار ماتریس اکستراسلولار

محصول نهایی:

حاصل فرایند کراس لینک کردن آلیاکسین آنرا تبدیل به یک ژل آماده برای استفاده بدون نیاز به دستکاری می کند. این محصول دارای مقدار بسیار ناچیز BDDE که معمولاً به عنوان یک عامل کراس لینکر رایج در ترکیب فیلرها استفاده می شود، می باشد. (BDDE<0.1 ppm)

همه این موارد منجر به تولید محصولی با ویژگی های ویسکوالاستیک بهینه کاملاً ایمن با تزریق آسان می گردد.