شانزدهمین کنگره تازه‌ ها در بیماری‌ های پوست

شانزدهمین کنگره تازه‌ ها در بیماری‌ های پوست برگزار شد

شانزدهمین کنگره تازه‌ها در بیماری‌های پوست در تاریخ 19 الی 21 اردیبهشت ماه 1403 با حضور شرکت پاییزان تجارت مهر در سالن همایش‌های بین‌المللی رایزن برگزار شد. این کنگره که هر ساله توسط دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌شود، امسال نیز پذیرای حضور تعداد زیادی از متخصصین نام آشنای کشور بود و به دلیل ارائه جدیدترین تکنولوژی‌ها و دستاوردهای حوزه پوست، امتیاز ویژه‌ای برای شرکت‌کنندگان به همراه داشت.

حضور غرفه پاییزان تجارت مهر در نمایشگاه کنگره

شرکت پاییزان تجارت مهر نیز طبق روال سال‌های گذشته، مفتخر بود به عنوان یکی از مطرح‌ترین شرکت‌های فعال در صنعت پزشکی زیبایی کشور و نماینده انحصاری واردات و توزیع محصولات چندین کمپانی بزرگ جهانی از جمله کمپانی IBSA سوئیس و محصول پروفایلو، در غرفه A12 و A13 نمایشگاه این کنگره معتبر، میزبان حضور متخصصین برتر حوزه پوست و زیبایی باشد.

همچنین شرکت پاییزان تجارت مهر تولیدکننده محصولات تخصصی کازمسیوتیکال و کلینیکال درماریجن است که محصولاتی منحصر به فرد با هدف نگهداری و بهبود نتایج درمان‌های زیبایی هستند. از همین رو جدیدترین محصولات درماریجن در غرفه این شرکت در کنار ژل جوانساز پروفایلو و فیلرهای آلیاکسین به بازدیدکنندگان ارائه شد.

غرفه پاییزان تجارت مهر در کنگره تازه ها در بیماری های پوست

ورکشاپ تزریق فیلر لب و بینی

در روز چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 1403 ورکشاپ تکنیک تزریق فیلر لب با تدریس پزشک متخصص، دکتر هدی عین اللهی و تکنیک تزریق فیلر بینی با تدریس پزشک متخصص، دکتر مهدی قیصری در سالن اندیشه مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن به میزبانی شرکت پاییزان تجارت مهر برگزار شد.

در این ورکشاپ تزریق لب با روش اگولیپس (EgoLips) که توسط کمپانی سوئیسی _ ایتالیایی IBSA ارائه شده است، توسط دکتر عین اللهی تدریس شد. همچنین تکنیک‌های تزریق فیلر بینی برای دستیابی به نتیجه بهتر و طبیعی‌تر توسط دکتر قیصری ارائه شد.

در پایان ورکشاپ مهمانان و پزشکان حاضر در مراسم، سوالات خود را در خصوص موضوعات ارائه شده، مطرح کرده و مدرسین اطلاعات لازم را در اختیار آنها قرار دادند.

ورکشاپ تزریق لب و بینی پاییزان تجارت مهر

سایر رویداد ها

ورکشاپ کیش پاییزان تجارت مهر
برگزاری اولین دوره ورکشاپ Rejuvenation Summit
برگزاری ورکشاپ Rejuvenation Summit ورکشاپ Rejuvenation...
Rayzan-shakhes-01
شانزدهمین کنگره تازه‌ ها در بیماری‌ های پوست
شانزدهمین کنگره تازه‌ ها در بیماری‌ های پوست برگزار...
IBSA WORKSHOP 3
ورک شاپ IBSA
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت...