تکنولوژی جدید پروفایلو

27 آذر

responsive

        تکنولوژی جدید پروفایلو

     "فرم دهی مجدد چهره از طریق بازسازی ساختار سلولی پوست"

       رویکرد چندگانه (پیشگیری و درمان همزمان با اصلاح) نسبت به پیری پوست و بازسازی کامل صورت

           رویکرد چندگانه :

پیشگیری و درمان همزمان با اصلاح

بازسازی پوست

جوان سازی سه بعدی صورت، گردن و بدن

 

ویژگی های غلظت 64 میلی گرمی اسید هیالورونیک در یک سرنگ 2 میلی لیتری، بدون استفاده از عامل کراس لینک کننده BDDE، و با اتکا به  نوآوری جدید کمپانی ایبسا (NAHYCO) که  قبلاً به هیچ وجه در هیچ محصول دیگری بدست نیامده است، پروفایلو را کاملاً متمایز می نماید.

پروفایلو بعنوان ترکیبی کاملاً خالص، ایمن و سازگار با ساختار پوست ،این  امکان را فراهم می کند که هیبرید های اسید هیالورونیک در وزن های مولکولی سبک و سنگین با غلظت یکسان،  در یک محصول ایجاد شود.

پروفایلو از یک طرف با قابلیت بازسازی و کاهش چشمگیر ایجاد التهاب، در مقایسه با اسید هیالورونیک با وزن ملکولی سبک و  از طرف دیگر نیمه عمر طولانی تر و مقاومت بالاتر نسبت به تخریب آنزیم ها در مقایسه با اسید هیالورونیک با وزن ملکولی سنگین، عملکرد کاملاً طبیعی و طولانی مدت خود را  تضمین می نماید.

 

علاوه بر این، مطالعات بالینی انجام شده بر روی پروفایلو در ارتباط با بازسازی (REMODELING) کلاژن و الاستین  موجود در ماتریکس پوست ،نشانگر فعالسازی قابل توجه کلاژن نوع I و III و افزایش بیان ژنی الاستین توسط فیبرو بلاست ها و همچنین کراتینوسیت ها در آنالیز PCR می باشد.

پروفایلو پتانسیل قابل توجهی برای ترکیب سینرژیک با فیلرهای کراس لینک شده برای دستیابی به نتایج مطلوب Volumetry دارد.

پروفایلو با قابلیت گسترش پذیری (Spreadability) وانسجام(Cohesivity)  فوق العاده بالای خود مورد تحسین قرار گرفته است، به طوری که قابلیت استفاده در نقاطی که انجام درمان های تزریقی متعارف دشوار می باشند مانند شقیقه ها، پیشانی، دست ها، قسمت داخلی بازوها و گردن تسهیل می نماید.

 

پروفایلو یک فیلر نیست، بلکه یک ابزار ارزشمند برای شکل دهی و بازسازی مجدد پوست محسوب می شود. الهیه، مریم شرقی، پلاک 60، طبقه 2، واحد 1

   02122044991-3

 info@paeezanco.com

شرکت پاییزان تجارت مهر

نماینده انحصاری محصولات کمپانی ایبسا

با مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو


Copyright ©2017 all rights reserved Designed by ITGuru