تکنولوژی نوین فیلرهای آلیاکسین

11 بهمن

responsive

تکنولوژی انحصاری در فیلرهای آلیاکسین با تمرکز بر روی پارامترهای فیزیکی در فرایند کراس لینک کردن ، میزان عامل کراس لینک کنندگی را به مقدار قابل توجهی در فرمولاسیون کاهش داده است0

:به طور مثال ترکیب اسید هیالورونیک در وزن های ملکولی متفاوت ویژگی های زیر را به وجود آورده است

 به حداکثر رساندن و پایدار ماندن پیوندهای کووالان در طی فرایند کراس لینک کردن به جای به کارگیری گسترده BDDE

افزایش عملکردهای  بیولوژیکی و مکانیکی در پوست

 

 

 

در ارتباط با این عملکردهای بیولوژیکی می توان به عملکرد فیبروبلاست ها پس از افزایش مواجه گیرنده ی CD44  آنها با مولکولهای هیالورونیک اسید  با وزن مولکولی سبک اشاره کرد که نتیجه آن افزایش تولید کلاژن توسط این سلول ها می باشد.و همچنین می توان به افزایش خاصیت داربستی یا  Scaffold effect اشاره کرد که ناشی از افزایش میزان و اثر متقابل کلاژن و الاستین در ماتریکس می باشد.

آلیاکسین اس آر یک فیلر منحصر به فرد است که به کمک فناوری نوین به کار رفته در پروسه تولید آن ، فرمولاسیون کارایی را ارائه کرده است.

الاستیسته بالا ، قابلیت انتشار(گسترش پذیری) و فرم دهی بالای این محصول آنرا قادر به انتشار یکنواخت در بافت هدف و لایه پوستی توصیه شده  می سازد و  نتایج به صورت کاملاً طبیعی و در نقاط هدف مثل پوست صورت و گردن و به ویژه نواحی حساس مثل ناحیه شقیقه Temple و اطراف چشم Periorbital به دست می آید.

علاوه بر این ، وجود 10% اسید هیالورونیک طبیعی به وزن مولکولی 500 KDa باعث فعال شدن همزمان  عملکرد بازسازی Biorestructuring activity  می شود.که به خاطر نوع ترکیب مولکولی این محصول،  افزایش بیان ژنی و متعاقباً افزایش سطح Collagen IV و Collagen VII که به صورت COL IV و COL VII نیز نوشته می شود و از کلاژن های اصلی موجود در غشای پایه یا Basal Membrane پوست می باشند ، طی 72 ساعت پس از تزریق ، صورت می پذیرد.

نشانه ها بیانگر افزایش سطح COLIV و COLVII در طی 72 ساعت پس از تجویز Aliaxin SR می باشد.

عملکرد منحصر به فرد لیفتینگ پوست و تحریک فرآیندهای بازسازی منجر به ایجاد یک اثر هماهنگ و طولانی مدت می شود. الهیه، مریم شرقی، پلاک 60، طبقه 2، واحد 1

   02122044991-3

 info@paeezanco.com

شرکت پاییزان تجارت مهر

نماینده انحصاری محصولات کمپانی ایبسا

با مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو


Copyright ©2017 all rights reserved Designed by ITGuru