روش درمانی نوین بعنوان پلی برای شکاف درمواستتیک

19 آذر

responsive

آلیاکسین یک هیدروژل مونوفازیک ترکیبی از وزن های معین و مطلوب مولکولی با ویژگی های رئولوژیکی متعادل جهت دستیابی به اثرات بیولوژیکی(آبرسانی عمیق) و مکانیکال(حجم دهی اساسی) است.

فرمولاسیون اسید هیالورونیکی که در فیلرهای آلیاکسین یافت می‌شود، به‌گونه‌ای است که کاملاً مانند اسید هیالورونیک موجود در بافت خارج سلولی پوست عمل کرده، و این امر عملکرد درمانی پیش بینی شده، طبیعی و طولانی مدت این محصول را  بدون هیچگونه عوارض جانبی تضمین می کند.

آلیاکسین ازطریق رویکرد چندگانه پیشگیری و درمان همزمان با اصلاح نسبت به پیری پوست و بازسازی کامل صورت به افزایش اسید هیالورونیک طبیعی از دست رفته در بافت پوست ، افزایش سطح  آبرسانی به بافت و  همچنین افزایش خاصیت الاستیسیته پوست منجر می شود.

 پدیده هیدرولیفت ، بیانگر اثر سینرژیک مشتق شده از اسید هیالورونیک ، انتخاب و تولید شده با تکنولو‍ژی انحصاری  کمپانی ایبسا است که شرایط مطلوبی را برای پیشگیری و مقابله با روند پیری پوست فراهم می­نماید.

مطالعات بالینی مورفولوژی و هیستوپاتولوژی:

  • مورفولوژی ذرات معلق در ژل(پارتیکل)
  • نحوه خروج ژل از سرنگ
  • مقاومت در برابر تجزیه آنزیم هیالورونیداز
  • نتایج و ماندگاری تاثیر ژل پس از تزریق

 

نتیجه آزمایشات :

در آزمون مورفولوژی ذرات معلق ، ژل های مونوفازیک آلیاکسین فاقد پارتیکل (قطر ذرات کمتر از ۵۰ میکرون) بوده و نتایج مورفولوژیکال بیانگر ادغام بافتی بسیار بالای آن نسبت به سایر ژل های مونوفازیک و بایفازیک است که به دلیل انسجام (Cohesivity) بالای این محصول می باشد.

 

 

در نتیجه  ژل های آلیاکسین  کاملاْ همگن  بوده و نحوه خروج ژل از سرنگ در مقایسه با ژل های بایفازیک و حتی بسیاری از ژل های مونوفازیک روان تر و آسان تر می باشد.

در مقایسه مقاومت تخریب آنزیمی، فیلرهای آلیاکسین دارای مقاومت بیشتری در برابرآنزیم هیالورونیداز نسبت به سایر ژل های مونوفازیک می باشند که دلیل آن دارا بودن درصد کمتری از کراس لینک شدگی اسید هیالورونیک و همچنین حساسیت کمتر نسبت به آنزیم های هیالورونیداز می باشد.

فیلرهای مونوفازیک آلیاکسین اولین اسید هیالورونیک تثبیت شده هستند که علیرغم حداقل میزان عامل  شیمیایی کراس لینکر BDDE<0.1ppm در فرایند پیوندهای شیمیایی، مطابق با استانداردهای FDAا(BDDE<2ppm)، دارای ویژگی های حداکثر میزان ادغام بافتی با ظرفیت تورم و حجم دهی اساسی تر می باشند.

انسجام (یکپارچگی) و مقاومت فوق العاده بالای فیلرهای آلیاکسین منجر به کاهش بروز التهاب بافتی و حصول نتایج طبیعی با ماندگاری بالا آنها می گردد.

ماندگاری نتایج

در طی یک دوره‌ی ۲ تا ۴ هفته‌ای، هیدروژل آب جذب کرده، حجم زیر پوست را افزایش می‌دهد و بنابراین بهترین نتایج پس از این مدت قابل مشاهده می‌باشند.

ماندگاری نتایج در درمان با فیلرهای اسید هیالورنیک متغیر بوده و بستگی به عوامل متعددی  از جمله آناتومی هر فرد، سوخت ‌وساز بدن، میزان فیلر استفاده‌ شده و محل تزریق،‌ سبک زندگی و غیره دارد.

در مقایسه با محصولات متعدد مشابه موجود در مارکت ، فیلرهای آلیاکسین با توجه به دارا بودن خاصیت الاستیسیته بالا ودر عین حال سازگاری مطلوب با ساختار پوست، نتایج متعادل وکاملاْ طبیعی در ریخت شناسی صورت نسبت به سایر فیلرها ایجاد می نمایند.

نتایج مطالعات بالینی انجام شده در واحد R&D کمپانی ایبسا نشان می دهد که ماندگاری فیلرهای آلیاکسین بر اساس نوع فیلر مورد استفاده و عمق تزریق آنها بین 8 الی ۱۲ ماه می‌باشد.

آلیاکسین تنها یک فیلر نیست، بلکه یک ابزار ارزشمند برای درمان و جوان سازی کل صورت محسوب می شود.



 الهیه، مریم شرقی، پلاک 60، طبقه 2، واحد 1

   02122044991-3

 info@paeezanco.com

شرکت پاییزان تجارت مهر

نماینده انحصاری محصولات کمپانی ایبسا

با مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو


Copyright ©2017 all rights reserved Designed by ITGuru