IBSA Institue Biochemique SA  یک شرکت داروسازی خصوصی است که در سال 1945 توسط گروهی از متخصصان زیست شناسی سوئیس تاسیس شده است. IBSA در لوگانو، سوئیس، فعالیت خود را در سطح ملی آغاز کرد اما به سرعت در حال تبدیل شدن به یک شرکت کاملاً متمرکز در سراسر جهان است.

دانش نوین و تحقیقات گسترده و همچنین توسعه فناوری در ارائه فرآیندهای تولید داروئی، کمپانی IBSA را بعنوان پیشرو به یکی از بزرگترین کمپانی های داروسازی و تولید اسید هیالورونیک در زمینه توسعه برنامه های درمانی پوست و زیبایی Dermoaesthetic مبدل ساخته است .

1985

یک سال جدید،

مدیریت جدید

یک استراتژی جدید

 

این کمپانی داروسازی بزرگ شهرت جهانی خود را از سال ۱۹۸۵ گسترش داده است و از سال ۲۰۱۰ رسماً وارد فیلد پوستی شده بطوریکه هم اکنون  IBSA Group در ۷۰ کشور جهان بطور فعال حضور دارد. مدیریت جدید این کمپانی استراتژی بهینه سازی استفاده از مواد اولیه فعال را با هدف توسعهُ تکنولوژی درمانی به منظور بهبود نتایج و رضایت بیماران پیشه گرفته است. 

در حقیقت IBSA با استفاده ازتکنولوژی منحصر به فرد و به علت نظارت گسترده خود از ابتدای پروسه تولید و همینطور تمام مراحل R&D تحقیقات علمی تا زمان ایجاد محصول نهایی قابل تزریق، خود را در رده کمپانی های برتر جهان قرار داده است. این کمپانی متخصص در زمینه تولید هیالورونیک اسید می باشد و  در سال ۲۱ میلیون محصول حاوی هیالورونیک اسید خالص تولید می کند.

در نتیجه این انقلاب عظیم تجاری، IBSA در حال حاضر حدود 1300 کارمند در سراسر جهان دارد. محصولات آن شامل 7 حوزه درمانی اصلی در 5 قاره و بیش از 80 کشور جهان توزیع می شود. بطوریکه، سالیانه این شرکت حدود 14 میلیون ویال داروهای هورمونی، بیش از 300 میلیون کپسول ژل نرم و حدود 60 میلیون بسته محصولات به پایان رسید. این اعداد نشانگر یک موفقیت شایسته است.

در ضمن این کمپانی در 7 حوزه درمانی فعالیت دارد که ازمهم ترین آنها می توان به ۳ فیلد : پوست، روماتولوژی و هورمون های باروری اشاره کرد.

بخش پوست و زیبایی این کمپانی طیف کاملی از محصولات را با اتکا به مفهوم پدیده Hydrolift® action که متشکل از آبرسانی Hydration و خاصیت لیفتینگ Lifting  پوست است که شامل Viscoderm®، Aliaxin®، Profhilo® می باشد ارائه می نماید.

این پدیده هیدرولیفت یک متد و روش نوین منحصر به فرد کارخانه داروسازی IBSA می باشد که به افزایش اسید هیالورونیک طبیعی از دست رفته در بافت پوست ، افزایش جذب آب و آبرسانی به بافت و  همچنین افزایش خاصیت الاستیسیته پوست منجر می شود. این پدیده ، بیان اثر سینرژیک مشتق شده از اسید هیالورونیک است، انتخاب و تولید شده با فن آوری ثبت شده IBSA که شرایط مطلوبی را برای جلوگیری و مقابله با روند پیری پوستی فراهم می­ نماید.

 

logo

شرکت پاییزان تجارت مهر نماینده انحصاری محصولات تخصصی زیبایی و درمانی از بهترین برندهای اروپا و جهان